Komitet organizacyjny wizyty Karmapy w Polsce na audiencji u Jego Świątobliwości

Komitet organizacyjny wizyty Karmapy w Polsce na audiencji u Jego Świątobliwości

 

Jego Świątobliwość 17 Karmapa Ogjen Trinle Dordże udzielił w poniedziałek 15 października 2018 roku prywatnej audiencji osobom reprezentującym komitet organizacyjny wizyty J.Ś. Karmapy w Polsce. W spotkaniu brali udział: Tomasz Szczygielski, Lama Rinczen, Adam Kozieł oraz Beata i Dariusz Deitnerowie.

Po złożeniu tradycyjnych i dobrze wróżebnych darów goście ponowili zaproszenie Jego Świątobliwości do Polski. Karmapa przyjął zaproszenie i obiecał, że na pewno odwiedzić nasz kraj. Dokładnego terminu wizyty na razie Jego Świątobliwość nie mógł określić, ale powinniśmy poznać datę z około półrocznym wyprzedzeniem tak, aby móc dobrze się przygotować.

Podczas trwającego kilka godzin spotkania rozmowy toczyły się wokół ogólnej sytuacji w szkole Karma Kagju, rozwoju Dharmy na Zachodzie, w tym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Jego Świątobliwość udzielił wielu drogocennych rad i wskazówek, które będą drogowskazami w naszej dalszej pracy dla dobra innych.

 

Tomasz Szczygielski i Lama Rinczen w rozmowie z Jego Świątobliwością

Tomasz Szczygielski i Lama Rinczen w rozmowie z Jego Świątobliwością


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
NASZE KANAŁY NA YOUTUBE
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.