Od 15-23 lutego 2020 r. w Centrum w Grabniku trwała intensywna praktyka Mahakali, wykonywana tradycyjnie przed Tybetańskim Nowym Rokiem, tzw. Gutor. Na koniec tygodniowej pudży torma, która w czasie praktyki pochłaniała całe zło z poprzedzającego roku i wszystkie przeszkody, jakie mogłyby pojawić się w przyszłości, została rzucona w ogień i spalona. Zdjęcia z pudży można zobaczyć tutaj

A na naszym kanale "Benchen Poland" na You Tube umieściliśmy kilka krótkich filmów:

 


29 lutego 2020 r. świętowaliśmy Losar, Tybetański Nowy Rok. Rozpoczęliśmy praktyką Riło Sangcie (ofiarowanie wonnego dymu) i pudżą tsok Guru Rinpoczego. Następnie ośrodek poczęstował obiadem wszystkich uczestników, a po południu Lama Rinczen udzielił dwóch abhiszek: Tsuktor Dugkarmo, która ochrania przed wszelkimi lękami i niebezpieczeństwami, także klęskami żywiołowymi i chorobami spowodowanymi zaburzeniem równowagi żywiołów, oraz Ritry Loma Cien, której praktyka chroni przed nieuleczalnymi chorobami i epidemiami.

W Galerii można oglądać zdjęcia, a na You Tube - krótkie filmiki:

 


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
NASZE KANAŁY NA YOUTUBE
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.