Drubłang Sangje Njenpa RinpoczeBudda Medycyny

 

W intencji zdrowia i długiego życia naszych Mistrzów, a w szczególności w intencji powrotu do zdrowia Jego Eminencji Sangje Njenpy Rinpoczego, rozpoczynamy gromadzenie co najmniej stu milionów powtórzeń mantry Buddy Medycyny: TEJATA OM BIKANDZE BIKANDZE MAHA BIKANDZE RADZA SAMUTGATE SO HA

Jak już informowaliśmy, głowa naszego klasztoru Bencien, Drubłang Sangje Njenpa Rinpocze ma obecnie problemy ze zdrowiem. Z tego powodu zostały odwołane październikowe wykłady w klasztorze w Katmandu, a także inne aktywności Rinpoczego.

Życząc Rinpoczemu jak najszybszego powrotu do pełni sił, społeczność związana z klasztorem Bencien rozpoczęła gromadzenie mantr Buddy Medycyny. Każdy może mieć swój wkład w kompletowanie tych powtórzeń. Mantrę można recytować indywidualnie w domu albo spotykając się w grupach. Wystarczy wyobrażać sobie, że Budda Medycyny jest obecny przed nami i recytować mantrę. Jeśli ktoś chce, może wykonywać przy tym całą pudżę Buddy Medycyny, wymaga to jednak posiadania abhiszeki oraz przekazu do tej praktyki.

Ilość wyrecytowanych mantr można zgłaszać w biurze Centrum Bencien w Grabniku albo w innych ośrodkach Bencien w Polsce lub za granicą. Ważne tylko, aby nie podawać tych samych danych w dwóch różnych miejscach.


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
NASZE KANAŁY NA YOUTUBE
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.