„Wszystkim braciom i siostrom w darmie oraz wszystkim istotom w Azji, Europie i na całym Świecie, przesyłam pozdrowienie tashi delek.

W tym trudnym czasie choroby, która rozprzestrzenia się bardzo szybko, potrzebujemy dużo modlitw za wszystkich, modlitw z głębi naszych serc. W obecnej sytuacji dobrze dbajcie o siebie, nie martwicie się zbyt mocno. Bardzo ważne jest by pamiętać o trzech kwestiach: zdrowym jedzeniu, zdrowym ciele oraz zdrowym umyśle. Nie dajcie się ponieść negatywnym emocjom. Proszę was, starajcie się mieć pozytywne nastawienie, zachowajcie spokój na tyle na ile możecie. W ten sposób wszystko wokół was będzie lepsze. Kiedy przychodzi choroba, również starajcie się widzieć pozytywne aspekty tej sytuacji, bo z takim nastawieniem szybciej dojdziecie do siebie.

Pamiętajcie, że nikt z nas nie chce cierpieć, wszyscy ludzie pragną spokojnego i zdrowego życia. Pomimo tych pragnień w obecnej sytuacji niektórzy chorują fizycznie, a inni cierpią psychicznie. Dlatego powinniśmy się wspierać i pomagać sobie nawzajem jak tylko jest to możliwe. Wyciągajmy do siebie pomocną dłoń, wspierajmy się w modlitwie, pomagajmy na różne sposoby.

Nie traćmy tego cennego czasu jaki mamy, spożytkujmy go aktywnie, módlmy się, dedykujmy nasze modlitwy potrzebującym. To bardzo ważne.

W tej chwili odwiedzam wiele świętych buddyjskich miejsc, modlę się i ofiarowuję modlitwy, aby ta choroba szybko się zakończyła.

Zostańcie spokojni, z sercem pełnym dobra. Tashi Delek.
Sangter”

 


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
NASZE KANAŁY NA YOUTUBE
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.