11-14 czerwca 2020 (4 dni) - streaming niepubliczny

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA

 

PROGRAM

Prowadzi: Lama Rinczen.

Początek seminarium w czwartek o godz. 10:30, zakończenie w niedzielę ok. godz. 17:00.

Milarepa, który dzięki niezwykle żarliwej i pełnej trudów praktyce w ciągu jednego życia osiągnął pełen stan Buddy, jest jednym z wielkich praojców naszej Linii Przekazu i w ogóle jednym z najbardziej znanych i czczonych lamów tybetańskich. Powiedziano, że przed każdym, kto choćby tylko usłyszy jego imię, wrota do odrodzenia w niższych światach zamknięte są na siedem żywotów.

Milarepa wsławił się także swymi spontanicznie śpiewanymi pieśniami, w których płynące z głębi urzeczywistnienia nauki przekazywał w formie bardzo praktycznych i trafiających do serca porad dla słuchających go uczniów. W tych dniach będziemy zapoznawać się z wybranymi pieśniami Milarepy oraz słuchać objaśnień dotyczących ich znaczenia.

Błogosławieństwo Milarepy wnika w nas już przez samo tylko poznawanie jego pieśni. Jednak jeszcze pełniej wykorzystamy sposobność spotkania się z Milarepą, jeśli połączymy poznawanie pieśni z praktyką krótkiej Guru Jogi Milarepy, którą będziemy wykonywać w każdej sesji (tekst dostępny jest na naszej stronie w dziale Teksty do praktyki).

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD SESJI:
codziennie w godz. 10:30-11:30, 12:00-13:00, 14:30-15:30 oraz 16:00-17:00.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 8 czerwca

Ze względu na niepubliczny charakter seminarium, transmisja będzie dostępna tylko dla tych, którzy posiadają bezpośredni link do wydarzenia.

Rejestracja za pomocą formularza. Link zostanie wysłany na około dzień przed rozpoczęciem seminarium, na adres e-mail podany przy rejestracji.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

jeden dzień seminarium - 40 zł
całość - 160 zł

Ośrodek utrzymuje się wyłącznie z darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizny prosimy przekazywać na nasze konto (zob. przekazanie darowizny).

Jeżeli ktoś ma pytania lub nie jest w stanie ofiarować pełnej sugerowanej darowizny, prosimy o kontakt.

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.