( 11-14 czerwca 2020 )  ZAWIESZONE

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Prowadzi: Lama Rinczen.

Do udziału w seminarium wymagane jest posiadanie abhiszeki Milarepy.
Seminarium rozpocznie się abhiszeką Milarepy w czwartek 11 czerwca o godz. 10:30. Zakończenie seminarium w niedzielę ok. 16:30.

Milarepa, który dzięki niezwykle żarliwej i pełnej trudów praktyce w ciągu jednego życia osiągnął pełen stan Buddy, jest jednym z najbardziej znanych i czczonych lamów tybetańskich. Powiedziano, że przed każdym, kto choćby tylko usłyszy jego imię, wrota do odrodzenia w niższych światach zamknięte są na siedem żywotów.

Błogosławieństwo i głębia Guru Jogi Milarepy są tak wielkie, że praktykuje się ją zwykle po ukończeniu wstępnych praktyk nyndro, jako przygotowanie do medytacji Jidama. Ale warto ją wykonywać również niezależnie od nyndro, ponieważ jest cenną metodą, pomagającą rozwinąć i pogłębić oddanie dla Lamy, a tym samym uzyskać jego błogosławieństwo, niezbędne do uczynienia postępów na ścieżce.

Milarepa wsławił się także swymi spontanicznie śpiewanymi pieśniami, w których płynące z głębi urzeczywistnienia nauki przekazywał w formie bardzo praktycznych i trafiających do serca porad dla słuchających go uczniów. Pomiędzy sesjami medytacyjnymi będziemy zapoznawać się z wybranymi pieśniami Milarepy i słuchać objaśnień dotyczących ich znaczenia.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji (i przedpłaty na wyżywienie) - do 6 czerwca

Rejestracja za pomocą formularza. Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium.

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA (bez wyżywienia)

jeden dzień seminarium - 55 zł
całość - 220 zł

sama abhiszeka (jeśli ktoś nie bierze udziału w seminarium) - 50 zł

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach – 15 zł dziennie

Ośrodek utrzymuje się całkowicie z dobrowolnych darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizn można dokonywać na konto lub w gotówce na miejscu. Jeżeli ktoś ma pytania lub nie jest w stanie ofiarować pełnej sugerowanej darowizny, prosimy o kontakt.

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 10 zł, obiad 13 zł, kolacja 10 zł (cały dzień 33 zł).

Warto przywieźć własny kubek do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!
Nie mamy możliwości zagwarantowania posiłków osobom, które przyjadą bez zapowiedzi.

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach (śniadanie o 8:00, obiad o 13:00 i kolacja o 18:00).
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.