3-6 czerwca 2021 (4 dni) - streaming niepubliczny

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA

 

PROGRAM

Prowadzi: Lama Rinczen.

Aby wziąć udział w seminarium konieczne jest wcześniejsze otrzymanie abhiszeki Białej Tary.

Sesje codziennie w godz.: 10:30-11:30, 12:00-13:00, 14:30-15:30 i 16:00-17:00.

Biała Tara, po tybetańsku Dylkar, jest jednym z głównych Jidamów linii Kagju. Podczas tego seminarium będziemy razem praktykować Sadhanę Białej Tary ułożoną przez VIII Tai Situpę. W kolejnych sesjach będziemy też otrzymywać szczegółowe wyjaśnienia do praktyki, oparte na komentarzu Dziamgona Kongtrula Lodro Thaje. Komentarz ten nie był nigdy wcześniej omawiany w naszym ośrodku.

Ostatecznym celem praktyki Dolkar, należącej do annutara-joga-tantry, jest urzeczywistnienie stanu Buddy. Wśród doczesnych pożytków wymienia się błogosławieństwo długiego życia i ochronę od różnych lęków i niebezpieczeństw.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 1 czerwca.

Ze względu na niepubliczny charakter seminarium, transmisja będzie dostępna tylko dla tych, którzy posiadają bezpośredni link do wydarzenia.

Rejestracja za pomocą formularza. Link do streamingu zostanie wysłany na około dzień przed transmisją, na adres e-mail podany przy rejestracji.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

Ośrodek utrzymuje się wyłącznie z darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizny prosimy przekazywać na nasze konto (zob. przekazanie darowizny).

Sugerowana darowizna:
jeden dzień seminarium - 40 zł
całość (4 dni) - 160 zł

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.