26-27 czerwca 2021 (weekend) - streaming niepubliczny

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA

 

PROGRAM

Prowadzi: Lama Rinczen.

Sesje w sobotę i w niedzielę w godz.: 10:30-11:30, 12:00-13:00, 14:30-15:30 oraz 16:00-17:00.

Przyjęcie Schronienia jest bramą umożliwiającą dostęp do całej Dharmy. Jakiekolwiek nauki chce się zastosować – najpierw musi się przyjąć Schronienie. Jest ono także fundamentem dla wszystkich poziomów ślubowań: ślubowań etycznych, ślubowania Bodhisattwy oraz ślubowań samaja wadżrajany (to znaczy do otrzymania abhiszeki wadżrajany). Budda nie pozwalał, aby jakiekolwiek ślubowania były udzielane komuś, kto nie przyjął Schronienia. Z drugiej strony powiedziano, że Schronienie jest źródłem wszystkich dobrych właściwości rozwijanych na ścieżce. Dlatego poznanie nauk o Schronieniu jest dla nas niezmiernie ważne.

Podczas tego seminarium poznamy obszerne wyjaśnienia o Schronieniu w oparciu o klasyczny komentarz Khenpo Kyntu Paldena, który spisał słowa wielkiego Patrula Rinpocze.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 24 czerwca.

Ze względu na niepubliczny charakter seminarium, transmisja będzie dostępna tylko dla tych, którzy posiadają bezpośredni link do wydarzenia.

Rejestracja za pomocą formularza. Link do spotkania zostanie wysłany na około dzień przed transmisją, na adres e-mail podany przy rejestracji.

Tych, którzy chcą przyjechać osobiście, prosimy o kontakt z biurem najpóźniej do 21 czerwca.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

Ośrodek utrzymuje się wyłącznie z darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizny prosimy przekazywać na nasze konto (zob. przekazanie darowizny).

Sugerowana darowizna:
jeden dzień seminarium - 50 zł
całość - 100 zł

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.