10 lutego 2024 (sobota)

Budda Siakjamuni - posąg w Centrum Bencien w Grabniku

 PROGRAMREJESTRACJAWADEMEKUM UCZESTNIKA

 

W 2024 roku pierwszy dzień Nowego Roku według kalendarza tybetańskiego obchodzimy w sobotę 10 lutego. Będzie to Rok Drewnianego Smoka.
Więcej o kalendarzu tybetańskim tutaj.

 

PROGRAM

Prowadzi: Khenpo Osung z klasztoru Bencien.

godz. 11:00
Milarepa tsok pudża.

około godz. 13:00
poczęstunek ofiarowany przez Centrum

godz. 14:30
Khenpo Osung - nauki.

godz. 16:30
Pudża Mahakali.

11 lutego godz. 10:00
Pudża Zielonej Tary.

 

Wstęp wolny. Jak zwykle można ofiarować gotowe produkty na pudżę tsok (owoce, orzechy, ciastka, soki), a także kadzidła czy lampki typu "tealight" (najlepiej bezzapachowe), lub przekazać darowiznę na cele rytualne.

 

REJESTRACJA

Ze względów organizacyjnych (zakupy spożywcze, przygotowanie miejsc w świątyni czy na parkingu itp.) bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału w wydarzeniu (najlepiej do poniedziałku 5 lutego).

Szczególnie osoby, które pragną przenocować i zamówić posiłki (inne niż poczęstunek ofiarowany przez Centrum), proszone są o wcześniejszą rezerwację.

Rejestracji można dokonać za pomocą FORMULARZA. Dziękujemy.

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z Wademekum uczestnika, które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

 

 

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
 
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.