27-28 marca 2021 (weekend) - streaming niepubliczny

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA

 

PROGRAM

Prowadzi: Lama Rinczen.

Sesje w sobotę i w niedzielę w godz.: 10:30-11:30, 12:00-13:00, 14:30-15:30 i 16:00-17:00.

Jeden z wielkich praojców Linii Kagju, Deszieg Phagmo Drubpa, zalecał swoim uczniom praktykowanie mahamudry w połączeniu ze zręcznymi metodami, które zawierają się w pięciu punktach. Jeden z jego głównych uczniów, Drikung Kjobpa Dzigten Sumgyn, ułożył sławny tekst opisujący te metody. Dla początkujących nauki te są przygotowaniem do autentycznej medytacji na ostateczną naturę zjawisk. Tym, którzy umieją wprowadzić umysł w doświadczenie ostatecznej natury, pięć punktów praktyki mahamudry umożliwia pogłębienie i ustabilizowanie swojego osiągnięcia. A zaawansowanym praktykującym metody te pozwalają rozszerzyć doświadczenie mahamudry na wszystkie aspekty życia.

Ten właśnie sposób praktykowania mahamudry w pięciu punktach okazał się tak wyjątkowo skuteczny, że z czasem stosowali go nie tylko lamowie z Linii Drikung, ale także lamowie innych szkół Kagju oraz innych tradycji. Również w Linii Karma Kamtsang jest to obecnie główny styl praktykowania mahamudry.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 25 marca.

Ze względu na niepubliczny charakter seminarium, transmisja będzie dostępna tylko dla tych, którzy posiadają bezpośredni link do wydarzenia.

Rejestracja za pomocą formularza. Link do streamingu zostanie wysłany na około dzień przed transmisją, na adres e-mail podany przy rejestracji.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

Ośrodek utrzymuje się wyłącznie z darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizny prosimy przekazywać na nasze konto (zob. przekazanie darowizny).

Sugerowana darowizna:
jeden dzień seminarium - 50 zł
całość - 100 zł

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.