4-5 kwietnia 2020 (weekend) - streaming

Czenrezik

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA

 

PROGRAM

Prowadzi: Lama Rinczen.

Pierwotnie seminarium planowane było jako weekendowe spotkanie w Centrum w Grabniku. Jednak ze względu na ograniczenia w możliwości podróżowania oraz grupowych spotkań, zmieniliśmy koncepcję na cykliczne wykłady w formie streamingu online.

Będzie to stopniowe wprowadzenie w to, jak Nauki Buddy odnoszą się do naszych osobistych doświadczeń życiowych i jak dzięki tym naukom możemy przemienić nasz sposób doświadczania oraz reagowania w różnych sytuacjach.

Wykłady odbędą się w sobotę oraz w niedzielę 4 i 5 kwietnia o godzinie 11:00 oraz o 15:00, a następnie będą kontynuowane jako dłuższy cykl przedstawiający najważniejsze nauki buddyjskie.

Terminy kolejnych spotkań będą zamieszczane w Kalendarium wydarzeń na naszej stronie. Informację o streamingu można będzie także uzyskać subskrybując nasz kanał YouTube lub za pośrednictwem naszej grupy na Facebooku.

 

REJESTRACJA

Nie jest wymagana rejestracja. Linki do transmisji będą ogólnodostępne na naszym kanale YouTube.

Wykłady będzie można oglądać na żywo lub w późniejszym terminie - na kanale będą dostępne wszystkie wcześniejsze spotkania.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

Seminarium ma charakter wykładów otwartych.

Ponieważ Centrum Buddyjskie Bencien w Grabniku utrzymuje się wyłącznie z dobrowolnych darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Ci, którzy chcieliby nas wesprzeć, mogą przekazać darowiznę przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.