16 listopada-2 grudnia 2019

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Prowadzi Lama Trinle.

Do udziału w praktyce konieczne jest wcześniejsze otrzymanie abhiszeki Czenrezika. Abhiszeki Tysiącramiennego Czenrezika udzieli Lama Rinczen w piątek 15 listopada o godz. 19.

Njungne jest praktyką Jidama z tradycji krija tantr, pozwalającą w krótkim czasie oczyścić wiele negatywnej karmy. Powiedziane jest, że czyste wykonanie jednego Njungne zamyka bramy do odrodzenia w niższych światach, a czyste ukończenie ośmiu Njungne prowadzi do odrodzenia w czystej krainie Dełacien.

Jest to postne odosobnienie medytacyjne poświęcone praktyce Tysiącramiennego Czenrezika. Medytuje się w kilku sesjach dziennie. Pierwszego dnia do południa, o ściśle określonych porach zjada się dwa posiłki, złożone tylko z dopuszczalnych, tzw. "czystych" produktów. Drugiego dnia nie wolno jeść ani pić absolutnie niczego. Należy też zachowywać całkowite milczenie. Przez cały czas odosobnienia obowiązuje przestrzeganie ślubowań sodziongu.

Każde Njungne kończy się trzeciego dnia poranną sesją i wspólnym śniadaniem. Do tego momentu nie powinno się opuszczać terenu odosobnienia.

  • Pierwsze Njungne - początek w sobotę 16 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w poniedziałek 18 listopada ok. godz. 8 rano;
  • Drugie Njungne - początek w poniedziałek 18 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w środę 20 listopada ok. godz. 8 rano;
  • Trzecie Njungne - początek w środę 20 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w piątek 22 listopada ok. godz. 8 rano;
  • Czwarte Njungne - początek w piątek 22 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w niedzielę 24 listopada ok. godz. 8 rano;
  • Piąte Njungne - początek w niedzielę 24 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie we wtorek 26 listopada ok. godz. 8 rano;
  • Szóste Njungne - początek we wtorek 26 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w czwartek 28 listopada ok. godz. 8 rano;
  • Siódme Njungne - początek w czwartek 28 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w sobotę 30 listopada ok. godz. 8 rano;
  • Ósme Njungne - początek w sobotę 30 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w poniedziałek 2 grudnia ok. godz. 8 rano.

W poniedziałek 2 grudnia rano tsok pudża Milarepy (tsok pudża nie jest częścią praktyki Njungne, ale zwykle wykonywana jest na jej zakończenie).

Każde Njungne jest zamkniętą całością, można zatem wziąć udział w jednym lub w kilku, lub we wszystkich ośmiu Njungne. Osoby, które po raz pierwszy będą wykonywać tę praktykę, zachęcamy do wybrania pierwszego Njungne, ponieważ wtedy będą udzielane szczegółowe wyjaśnienia do medytacji.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 11 listopada. Konieczna przedpłata minimum 33 zł za każde Njungne (koszt posiłków).

Rejestracja za pomocą formularza. Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

Jedno Njungne - 78 zł = 45 zł darowizna za Njungne plus 33 zł za trzy posiłki: śniadanie i obiad pierwszego dnia oraz śniadanie ostatniego dnia. Te posiłki są integralną częścią praktyki i nie można z nich zrezygnować. W tej kwocie zawiera się też nocleg w dniu poprzedzającym Njungne.

Jeśli ktoś bierze udział w więcej niż jednym Njungne, to sugerowana darowizna za każde kolejne wynosi 68 zł (45 zł Njungne plus 23 zł posiłki).

Inne posiłki nie są uwzględnione w ramach seminarium - należy je dodatkowo zamówić i przedpłacić (śniadanie 10 zł, obiad 13 zł, kolacja 10 zł).

BONUS: osiem Njungne (16 dni) = 480 zł.
Bonus przysługuje osobom, które wezmą udział w całym seminarium (osiem Njungne) i dokonają formalnego zgłoszenia oraz wpłaty całej sumy najpóźniej do 11 listopada br.
Uwaga: Osoby rezygnujące z części programu tracą prawo do bonusa.

Dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie.

Ośrodek utrzymuje się całkowicie z dobrowolnych darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizn można dokonywać na konto lub w gotówce na miejscu. Jeżeli ktoś ma pytania lub nie jest w stanie ofiarować pełnej sugerowanej darowizny, prosimy o kontakt.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.