7-8 marca 2020 (weekend)

Macik Labdryn

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Prowadzi: Lama Rinczen.

Początek w sobotę o godz. 10:30, zakończenie w niedzielę ok. godz. 16:30.

Do wykonywania praktyk wadżrajany niezbędne jest uzyskanie pełnego przekazu: abhiszeki, ustnych wyjaśnień i lungu. Abhiszeka Cie - w sobotę o godz. 10:30 (tylko dla osób, które przyjęły formalnie Schronienie w Trzech Klejnotach).

Bardzo znana w Tybecie praktyka Cie opiera się na naukach o pustce, przedstawionych w Pradżnia Paramicie, i jest ich praktycznym zastosowaniem. Praktyka polega na symbolicznym ofiarowaniu swego ciała różnym grupom zaproszonych gości dla dobra wszystkich czujących istot. Do jej rozpowszechnienia szczególnie przyczyniła się wybitna mistrzyni Macik Labdryn. Połączyła ona nauki czterech różnych Linii Przekazu w jedną kompleksową praktykę, która obecnie należy do najbardziej znanych w buddyzmie tybetańskim.

Słowo "cie" znaczy po tybetańsku "odcięcie". Celem tej medytacji jest odcięcie podstawowej niewiedzy, polegającej na lgnięciu do złudnego poczucia "ja". Cie jest całościową praktyką i może stać się główną osobistą medytacją. Pozwala nagromadzić wielką ilość zasług, usunąć przeszkody na ścieżce oraz obdarzyć błogosławieństwem wglądu. Często stosowana jest jako element wzbogacający i pogłębiający duchowy rozwój – uzupełnienie wszystkich innych praktyk.

Teksty do praktyki dostępne będą na miejscu.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji (i przedpłaty na wyżywienie) - do 2 marca

Rejestracja za pomocą formularza. Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium.

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA (bez wyżywienia)

jeden dzień seminarium - 55 zł
całość - 110 zł

sama abhiszeka (jeśli ktoś nie bierze udziału w seminarium) - 50 zł

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach – 15 zł dziennie

Ośrodek utrzymuje się całkowicie z dobrowolnych darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizn można dokonywać na konto lub w gotówce na miejscu. Jeżeli ktoś ma pytania lub nie jest w stanie ofiarować pełnej sugerowanej darowizny, prosimy o kontakt.

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 10 zł, obiad 13 zł, kolacja 10 zł (cały dzień 33 zł).

Warto przywieźć własny kubek do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!
Nie mamy możliwości zagwarantowania posiłków osobom, które przyjadą bez zapowiedzi.

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach (śniadanie o 8:00, obiad o 13:00 i kolacja o 18:00).
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.