30-31 maja 2020 (weekend) - streaming niepubliczny

Atisia

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA

 

PROGRAM

Prowadzi: Lama Rinczen.

Początek seminarium w sobotę o godz. 10:30, zakończenie w niedzielę ok. godz. 17:00.

Lodziong to rozwijanie w sobie postawy Bodhisattwy. Jakiekolwiek postępy na ścieżce Dharmy zależą od dobrego poznania nauk o postawie Bodhisattwy - czyli bodhiczitcie - i nabrania stabilności w jej praktykowaniu.

Powiedziano, że: „Owoc wszystkich nauk Buddy zawiera się w bodhiczitcie. Jeśli ktoś potrafi ją prawidłowo rozwinąć, to uchwycił całość Dharmy. Bodhiczitta jest najwyższą metodą oczyszczania negatywności i najskuteczniejszym narzędziem do pokonania lgnięcia do ego. Gdyby konieczne było spośród wszystkich rodzajów Dharmy wybrać tylko jedną Naukę, którą można zachować, praktykować i przekazywać innym, to z pewnością wybór padłby na bodhiczittę - serce wszystkich nauk Buddy”.

Nauki będą przedstawione według pochodzącej od wielkiego mistrza Atisi tradycji, która ujmuje je w siedmiu punktach.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 28 maja.

Ze względu na niepubliczny charakter seminarium, transmisja będzie dostępna tylko dla tych, którzy posiadają bezpośredni link do wydarzenia.

Rejestracja za pomocą formularza. Link oraz szczegółowy rozkład sesji zostanie wysłany na około dzień przed transmisją, na adres e-mail podany przy rejestracji.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

jeden dzień seminarium - 50 zł
całość - 100 zł

Ośrodek utrzymuje się wyłącznie z darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizny prosimy przekazywać na nasze konto (zob. przekazanie darowizny).

Jeżeli ktoś ma pytania lub nie jest w stanie ofiarować pełnej sugerowanej darowizny, prosimy o kontakt.

  

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.