29-30 czerwca 2019 (weekend)

Mandziuśri Na Lwie

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Prowadzi Lama Rinczen

Początek seminarium w sobotę o godz. 10:30. Zakończenie w niedzielę ok. 16:30.

Do wykonywania praktyk wadżrajany niezbędne jest uzyskanie pełnego przekazu: abhiszeki, ustnych wyjaśnień i lungu. Abhiszeka Mandziuśriego - w sobotę 29 czerwca o godz. 10:30.

Błogosławieństwo Bodhisattwy Mądrości, Mandziuśriego, pomaga w uzyskaniu jasności umysłu, koniecznej do lepszego pojmowania Nauk Dharmy. Jego imię Maseng (dosłownie "Lew Mowy") oznacza tego, który bezbłędnie objaśnia znaczenie Dharmy. W sadhanie, związanej z ta abhiszeką, Mandziuśri występuje wraz ze swą partnerką Saraswati, która jest opiekunką wszelkich sztuk i artystów.

Ta stosunkowo łatwa, nie wymagająca skomplikowanych rytuałów praktyka pomocna jest także w świeckich studiach, na przykład w nauce języków obcych. Lew Mowy obdarza też zdolnością jasnego wyrażania swoich myśli.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 24 czerwca.

Rejestracja za pomocą formularza lub telefonicznie (663 136 204 lub 22 211 37 51 w godz. 10-13 i 14-17 od wtorku do niedzieli, w poniedziałki biuro nieczynne). Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium.

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA (bez wyżywienia)

jeden dzień seminarium - 55 zł
całość - 110 zł

sama abhiszeka (jeśli ktoś nie bierze udziału w seminarium) - 50 zł

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach – 15 zł dziennie

Ośrodek utrzymuje się całkowicie z dobrowolnych darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizn można dokonywać na konto lub w gotówce na miejscu. Jeżeli ktoś ma pytania lub nie jest w stanie ofiarować pełnej sugerowanej darowizny, prosimy o kontakt.

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 10 zł, obiad 13 zł, kolacja 10 zł (cały dzień 33 zł).

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!
Osobom, które przyjadą bez zapowiedzi, nie gwarantujemy możliwości otrzymania posiłków.

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach (śniadanie o 8:00, obiad o 13:00 i kolacja o 18:00).
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.