29 czerwca - 5 lipca 2020 (7 dni)

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Prowadzi Lama Rinczen.

Będziemy wykonywać długą pudżę Dordże Phagmo (Dordzie Phagmo Drubtab) w rozbudowanej wersji, w oparciu o mandalę z piasku i z pudżą ognia na zakończenie.

Każdy może uczestniczyć w tym wydarzeniu, jednak tekst pudży recytują tylko ci, którzy wcześniej otrzymali abhiszekę Dordże Phagmo. Pozostałe osoby, przebywające w świątyni, mogą słuchać pudży i recytować po cichu znane sobie modlitwy, mantry lub wykonywać swoją osobistą medytację. Można też sponsorować pobyt lub wyżywienie dla uczestników pudży czy przekazać darowiznę na materiały potrzebne do rytuału (ryż do miseczek, płatki na tormy, masło do ozdób, lampki typu tealight, kadzidła, produkty na tsok itp.). Wszystkie te działania sprawiają, że gromadzimy zasługę i otrzymujemy takie samo błogosławieństwo Dordże Phagmo jak ci, którzy biorą czynny udział w praktyce.

Dordże Phagmo, znana również jako Wadżrajogini, jest głównym bóstwem medytacyjnym w tradycji Karma Kamtsang. Była sekretnym Jidamem wielkich ojców linii Kagju: Marpy, Milarepy i Gampopy, a także kolejnych Karmapów. Przez trzynaście pokoleń nauki o niej przekazywane były przez mistrza tylko jednemu wybranemu uczniowi. Obecnie w naszej tradycji jest najczęściej stosowaną praktyką Jidama. Mówi się, że sadhana ta stanowi bramę wprowadzającą zarówno w praktykę mahamudry, jak i w Sześć Dharm Naropy, a jej błogosławieństwo szczególnie szybko doprowadza do osiągnięcia wglądu.


SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM:
29 czerwca o godz. 9:00 (poniedziałek)  –  Dordże Phagmo saciok (rytuał poświęcenia miejsca i rozpoczęcie usypywania mandali z piasku)
30 czerwca - 1 lipca (wtorek - środa)  –  rano skrócona pudża Dordże Phagmo (tylko dak kje), następnie usypywanie mandali z piasku (usypują tylko osoby, które biorą udział w praktyce)
2 - 4 lipca (czwartek - sobota)  –  Drubpa Dordże Phagmo przez 3 dni
5 lipca (niedziela)  –  pudża ognia (dzinsek) Dordże Phagmo i wysypanie piasku z mandali do rzeki.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji (i przedpłaty na wyżywienie) - do 24 czerwca br.

Do tego terminu można też zamawiać tekst do praktyki. Tekst jest dodatkowo płatny i przeznaczony dla osób, które otrzymały abhiszekę Dordże Phagmo.

Rejestracja za pomocą formularza. Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium. 

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA (bez wyżywienia)

jeden dzień sypania mandali lub pudży - 25 zł
całość - 175 zł

BONUS = 150 zł za całe seminarium (bonus nie dotyczy wyżywienia).
Bonus przysługuje osobom, które dokonają formalnego zgłoszenia oraz wpłaty całej sumy najpóźniej do 24 czerwca br.
Uwaga: Osoby rezygnujące z części programu tracą prawo do bonusa.

Codziennie będziemy ofiarowywać tsok. Zachęcamy do dołożenia się do kosztów.

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach – 15 zł dziennie

Ośrodek utrzymuje się całkowicie z dobrowolnych darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizn można dokonywać na konto lub w gotówce na miejscu. Jeżeli ktoś ma pytania lub nie jest w stanie ofiarować pełnej sugerowanej darowizny, prosimy o kontakt.

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 10 zł, obiad 13 zł, kolacja 10 zł (cały dzień 33 zł).

Warto przywieźć własny kubek do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!
Nie mamy możliwości zagwarantowania posiłków osobom, które przyjadą bez zapowiedzi.

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach (śniadanie o 8:00, obiad o 13:00 i kolacja o 18:00).
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.