22-27 sierpnia 2020 (6 dni) - streaming niepubliczny

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA

  

PROGRAM

W ostatnich latach przyjął się zwyczaj, że w sierpniu w Centrum w Grabniku odbywa się tygodniowe seminarium letnie, zakończone trzydniowym świętem modlitw Kagju Mynlam. Podczas seminarium nauki udzielane są przez któregoś z odwiedzających nas Rinpoczów oraz Khenpo z klasztoru Bencien z Nepalu. Mimo utrudnień, związanych z panującą sytuacją epidemiologiczną, będziemy kontynuować tę tradycję.

Tegoroczne seminarium letnie poprowadzi Lama Rinczen.

Seminarium będzie transmitowane w formie streamingu niepublicznego.

Liczba uczestników obecnych w świątyni będzie ograniczona (maksymalnie 50 osób, o ile nie zmieni się sytuacja w kraju oraz związane z tym przepisy).

Ze względów epidemiologicznych nie jesteśmy w stanie zaoferować noclegów. Zainteresowanych uczestnictwem na zasadzie dojazdów prosimy o zamieszczenie adnotacji w uwagach, przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Możliwość osobistego uczestnictwa będzie potwierdzana indywidualnie, w zależności od ilości zgłoszeń.

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD SESJI:
codziennie w godz. 10:30-11:30, 12:00-13:00, 15:00-16:00 oraz 16:30-17:30.

W przedpołudniowych sesjach otrzymamy praktyczne instrukcje wprowadzające do nyndro. Są to specjalne metody przygotowujące zarówno do głębokich praktyk wadżrajany, jak też do medytacji mahamudry, wprowadzających w doświadczenie ostatecznej natury zjawisk.

W popołudniowych sesjach zostanie objaśniony tekst „Lampa na ścieżce do Przebudzenia”, który należy do najbardziej znanych dzieł studiowanych w buddyzmie tybetańskim. Jego autor, Dzioło Atisia, przedstawia w nim kompleksowo wszystkie poziomy Nauk Buddy.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 17 sierpnia

Ze względu na niepubliczny charakter seminarium, transmisja będzie dostępna tylko dla tych, którzy posiadają bezpośredni link do wydarzenia.

Rejestracja za pomocą formularza. Link zostanie wysłany na około dzień przed rozpoczęciem seminarium, na adres e-mail podany przy rejestracji.

Zainteresowanych uczestnictwem na zasadzie dojazdów prosimy o zamieszczenie adnotacji w uwagach, przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Możliwość osobistego uczestnictwa będzie potwierdzana indywidualnie, w zależności od ilości zgłoszeń.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

jeden dzień seminarium - 40 zł
całość - 240 zł

Ośrodek utrzymuje się wyłącznie z darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizny prosimy przekazywać na nasze konto (zob. przekazanie darowizny).

Jeżeli ktoś ma pytania lub nie jest w stanie ofiarować pełnej sugerowanej darowizny, prosimy o kontakt.

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.