23-26 sierpnia 2021 (4 dni)

PROGRAM REJESTRACJASUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Tegoroczne seminarium letnie poprowadzi Lama Rinczen

Sesje codziennie w godzinach:
10:30-11:30 oraz 12:00-13:00 - wykłady Lamy Rinczena: objaśnienie „Modlitwy Majtrei”
15:00-16:00 oraz 16:30-17:30 - wspólne oglądanie transmisji wykładów J.Ś. Karmapy

23 sierpnia (poniedziałek) o godz. 10:30 - abhiszeka Dordże Purby (uczestnictwo wyłącznie osobiście na miejscu - nie będzie transmisji online)

Liczba uczestników obecnych w świątyni będzie ograniczona (o ile nie zmieni się sytuacja w kraju oraz związane z tym przepisy). Przypominamy, że osoby w pełni zaszczepione nie są wliczane do limitu.

Dodatkowo, dla tych którzy nie będą mogli uczestniczyć w seminarium na miejscu w Centrum, planowany jest streaming. Transmisja będzie niepubliczna; aby otrzymać link należy się zarejestrować (patrz: rejestracja).

"Modlitwa dobrych życzeń Majtreji" (Dziam pej myn lam) jest jedną z pięciu specjalnych modlitw recytowanych w naszej tradycji przy wielu okazjach, między innymi w czasie Mynlamu. Obejmuje ona wszystkie aspekty teorii i praktyki ścieżki Bodhisattwy i przedstawia je w zwięzły i łatwy do zrozumienia i zapamiętania sposób. Dlatego przeanalizowanie jej treści jest niezwykle pożyteczne; pozwala zarówno poznać nowe aspekty nauk Mahajany, jak też uporządkować posiadaną już wiedzę.

Podczas sesji popołudniowych będziemy oglądać transmisje wykładów J.Ś. Karmapy na temat tantr, według nauk z Linii Marpy i jego ucznia Ngokpy. Nauki te zaplanowane są jako część większego cyklu programu Jego Świątobliwości i będą dostępne z polskim tłumaczeniem na YouTube na kanale Karmapa. Z radością skorzystamy z okazji i wspólnie będziemy przysłuchiwać się naukom Głowy naszej szkoły.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji (i przedpłaty na wyżywienie) - do 17 sierpnia.

Rejestracja za pomocą formularza. Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium.

Liczba uczestników obecnych w świątyni będzie ograniczona, zgodnie z obowiązującymi przepisami związanymi z pandemią. Przypominamy, że osoby w pełni zaszczepione nie są wliczane do limitu.

Dodatkowo planowana jest niepubliczna transmisja, dostępna dla tych, którzy będą posiadali bezpośredni link do wydarzenia. Rejestracja za pomocą formularza. Link do spotkania zostanie wysłany na około dzień przed transmisją, na adres e-mail podany przy rejestracji.

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

Ośrodek utrzymuje się wyłącznie z darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizn można dokonywać na konto (zob. przekazanie darowizny) lub w gotówce na miejscu.

Sugerowana darowizna (bez wyżywienia):
jeden dzień - 50 zł
całość (4 dni) - 200 zł

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach - 15 zł dziennie

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 10 zł, obiad 15 zł, kolacja 10 zł (cały dzień 35 zł)

Warto przywieźć własny kubek do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!
Nie mamy możliwości zagwarantowania posiłków osobom, które przyjadą bez zapowiedzi.

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach (śniadanie o 8:00, obiad o 13:00 i kolacja o 18:00).
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn prosimy dokonywać na konto (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z Wademekum uczestnika, które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

 

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.