18-19 kwietnia 2020 (weekend) - streaming niepubliczny

Siantidewa

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA

 

PROGRAM

Prowadzi: Lama Rinczen.

Początek seminarium w sobotę o godz. 10:30.

W październiku 2018 roku zaczęliśmy studiować jeden z najważniejszych klasycznych tekstów mahajany - ułożony przez Siantidewę tekst Bodhisattwaczarjawatara („Przewodnik po ścieżce Bodhisattwy”).

Zajęcia pomyślane są głównie jako uzupełnienie sześcioletnich studiów, jakie miały do tej pory miejsce.

Studia nie są takimi wykładami Dharmy, jak w czasie innych seminariów weekendowych. Tłumaczymy tutaj rdzenny tekst słowo po słowie, analizujemy wnikliwie sens na podstawie szczegółowego komentarza, próbujemy dopracować tłumaczenie i prowadzimy dyskusje na temat terminologii.

Można dołączyć w dowolnym momencie i nie jest obowiązkowe uczestniczenie we wszystkich spotkaniach, jednak nowy materiał bazuje na wcześniejszych wykładach, dlatego znacznie większy pożytek uzyska się biorąc udział w całym cyklu nauk, niż tylko w pojedynczych zajęciach.

Studiowanie odbywa się wyłącznie w języku polskim.

Bieżące spotkanie odbędzie się w formie niepublicznego streamingu online na naszym kanale YouTube. Zajęcia planowane są na sobotę i niedzielę w czterech sesjach dziennie.

 

REJESTRACJA

Ze względu na niepubliczny charakter seminarium, transmisja będzie dostępna tylko dla tych, którzy posiadają bezpośredni link do wydarzenia. Jeśli chciałbyś wziąć udział w seminarium, prosimy o kontakt z biurem.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

całość - 100 zł

Ośrodek utrzymuje się wyłącznie z darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizny prosimy przekazywać przelewem na konto (zob. przekazanie darowizny).

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.