20-21 czerwca 2020 (weekend) - streaming niepubliczny

Siantidewa

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA

 

PROGRAM

Prowadzi: Lama Rinczen.

Początek seminarium w sobotę o godz. 10:30.

W październiku 2018 roku zaczęliśmy studiować jeden z najważniejszych klasycznych tekstów mahajany - ułożony przez Siantidewę tekst Bodhisattwaczarjawatara („Przewodnik po ścieżce Bodhisattwy”). Zajęcia pomyślane są głównie jako uzupełnienie sześcioletnich studiów, jakie miały do tej pory miejsce.

Studia nie są takimi wykładami Dharmy, jak w czasie innych seminariów weekendowych. Tłumaczymy tutaj rdzenny tekst słowo po słowie, analizujemy wnikliwie sens na podstawie szczegółowego komentarza, próbujemy dopracować tłumaczenie i prowadzimy dyskusje na temat terminologii.

Można dołączyć w dowolnym momencie i nie jest obowiązkowe uczestniczenie we wszystkich spotkaniach, jednak nowy materiał bazuje na wcześniejszych wykładach, dlatego znacznie większy pożytek uzyska się biorąc udział w całym cyklu nauk, niż tylko w pojedynczych zajęciach.

Studiowanie odbywa się wyłącznie w języku polskim.

Czerwcowe spotkanie, podobnie jak poprzednie, odbędzie się w formie niepublicznego streamingu online na naszym kanale YouTube.

 

REJESTRACJA

Ze względu na niepubliczny charakter seminarium, transmisja będzie dostępna tylko dla tych, którzy posiadają bezpośredni link do wydarzenia. Jeśli chciałbyś wziąć udział w seminarium, prosimy o kontakt z biurem.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

całość - 100 zł

Ośrodek utrzymuje się wyłącznie z darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizny prosimy przekazywać na nasze konto (zob. przekazanie darowizny).

Jeżeli ktoś ma pytania lub nie jest w stanie ofiarować pełnej sugerowanej darowizny, prosimy o kontakt.

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.