28-29 stycznia 2023 (weekend)

PROGRAM REJESTRACJASUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Prowadzi: Khenpo Osung

Khenpo Lama Osung urodził się w 1983 r. w dolinie Tsum na pograniczu Nepalu i Tybetu. W młodym wieku wstąpił do klasztoru Bencien w Katmandu, gdzie kilka lat kształcił się pod kierunkiem Kjabdzie Tengi Rinpoczego, a następnie rozpoczął studia w Sziedra w Rumteku. Ponieważ był wyróżniającym się studentem, Jego Świątobliwość XVII Karmapa Ogjen Trinle Dordże poprosił go o dwuletnią przerwę w studiach, by w tym czasie pełnił funkcję asystenta Karmapy. Potem lama ukończył studia z bardzo dobrym wynikiem, po czym powrócił do klasztoru Bencien, gdzie odbył tradycyjne trzyletnie odosobnienie medytacyjne, a potem dodatkowe półroczne odosobnienie. Zaraz po tym został mianowany głównym Khenpo w klasztorze Bencien w Katmandu. Obecnie jest nauczycielem Jangsi Tengi Rinpoczego wyznaczonym przez Jego Świątobliwość XVII Karmapę. Khenpo Ysung odwiedził już w Polskę w 2018 r. 

 

Początek w sobotę o godz. 10:30, zakończenie w niedzielę ok. godz. 16:30.

Medytacja wyciszonego spoczywania, zwana po tybetańsku "szine" a w sanskrycie "siamatha", jest podstawą i warunkiem skuteczności wszelkich innych duchowych praktyk i dlatego stanowi niezmiernie ważny element buddyzmu. Techniki szine, stosowane w tradycji mahamudry, dają możliwość dostosowania ich do indywidualnych upodobań i zdolności praktykującego.

W czasie tego seminarium można będzie zarówno nauczyć się podstaw medytacji szine, jak też pogłębić swoje zrozumienie zasad tej praktyki. Będziemy także wspólnie medytować w wielu krótkich sesjach.

  

REJESTRACJA

Termin rejestracji (i przedpłaty na wyżywienie) - do 23 stycznia.

Rejestracja za pomocą FORMULARZA. Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium.

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

Ośrodek utrzymuje się wyłącznie z darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizn można dokonywać na konto (zob. przekazanie darowizny) lub w gotówce na miejscu.

Sugerowana darowizna (bez wyżywienia):
jeden dzień - 100 zł
całość - 200 zł

dodatkowy nocleg poza seminariami - 30 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach - 30 zł dziennie

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 16 zł, obiad 28 zł, kolacja 16 zł (cały dzień 60 zł)

Warto przywieźć własny kubek do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji.
Nie mamy możliwości zagwarantowania posiłków osobom, które przyjadą bez zapowiedzi.

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach (śniadanie o 8:00, obiad o 13:00 i kolacja o 18:00).
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn prosimy dokonywać na konto (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z Wademekum uczestnika, które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

 

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
 
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.