Nieopublikowane

24-26 sierpnia 2018 (3 dni)

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Dziewiąte polskie Kagju Mynlam prowadzić będzie Czcigodny Sangter Rinpocze. Jak co roku w modlitwach wezmą też udział lamowie z klasztoru Bencien w Nepalu oraz lamowie polscy.

Drugiego dnia Kagju Mynlam - abhiszeka Buddy Medycyny.

Kagju Mynlam, które co roku odbywa się w Bodh Gai w Indiach, to tygodniowe wspólne modlitwy o pomyślność wszystkich istot, gromadzące przedstawicieli klasztorów Kagju, sanghę mnisią i świeckich praktykujących z całego świata. Jego odgałęzienia organizowane są także w innych krajach, głównie w Azji, a od kilku lat również w Europie i Ameryce. Pierwsze europejskie Kagju Mynlam odbyło się w Polsce w 2010 roku.

Jego Świątobliwość Karmapa, który przywiązuje dużą wagę do tych uroczystości, objął patronatem także ceremonię w Grabniku. Komitet Kagju Mynlam wybiera lamów, którzy mają do nas przyjechać, aby przygotowywać tormy i ołtarz oraz prowadzić śpiewy.

Szczegółowy program kolejnych dni Mynlamu znajduje się tutaj

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 20 sierpnia

Rejestracja za pomocą formularza lub telefonicznie (663 136 204 lub 22 211 37 51 w godz. 10-13 i 14-17 od wtorku do niedzieli, w poniedziałki biuro nieczynne). Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium.

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA (bez wyżywienia)

jeden dzień Kagju Mynlam - 75 zł
całość - 225 zł
sama abhiszeka (jeśli ktoś nie bierze udziału w pozostałych sesjach) - 70 zł

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach – 15 zł dziennie

Ośrodek utrzymuje się całkowicie z dobrowolnych darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizn można dokonywać na konto lub w gotówce na miejscu. Jeżeli ktoś ma pytania lub nie jest w stanie ofiarować darowizny pieniężnej, prosimy o kontakt.

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 10 zł, obiad 13 zł, kolacja 10 zł (cały dzień 33 zł).

Uwaga: Jeśli planujesz przyjąć ślubowania sodziongu, nie zamawiaj kolacji na te dni!

Prosimy przywieźć własne kubki do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!
Osobom, które przyjadą bez zapowiedzi, nie gwarantujemy możliwości otrzymania posiłków.

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach.
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.